Proč se přihlásit k OZP

Proč se přihlásit k OZP?

V OZP jsme zvyklí nabízet více než standard. Jako klienti OZP se tak můžete těšit z celé řady benefitů. Jsme rádi, pokud naši klienti neberou své zdraví na lehkou váhu, a podporujeme je v jejich snaze o zdravý životní styl – nabízíme širokou škálu benefitů, od zdravotně preventivních vyšetření zdarma až po příspěvky na prevenci pro všechny věkové kategorie.

Unikátní Asistenční služba OZP dostupná 24 hodin denně a s lékařem vždy na lince vám zdarma poradí ve všech akutních situacích, sjedná návštěvy u lékaře i termíny operací a usnadní vám orientaci v často nepřehledném terénu zdravotní péče.

OZP žije na internetu – místo návštěvy pobočky snadno vyřídíte vše potřebné ve webové aplikaci VITAKARTA ONLINE. Zde se i dozvíte, kolik kreditů jste získali za zdravotní aktivity do bonusového systému, ze kterého pak můžete čerpat slevy.

Benefity

Benefity klientů OZP

Prohlédněte si přehledný seznam benefitů, které můžete jako klient OZP získat!
VÍCE

Asistenční služba

Asistenční služba OZP

Přečtěte si více informací o Asistenční službě OZP, non-stop odborné a kvalifikované službě pro všechny registrované klienty k řešení všech situací, které vás mohou potkat.
VÍCE

Jak se přihlásit k OZP?

Zdravotní pojišťovnu lze měnit vždy k 1. lednu a 1. červenci, přičemž přihláška musí být podána do 3 měsíců před tímto datem (tj. do 31. 3., resp. 30. 9.)

Přihláška pojištěnce
Elektronickou přihlášku můžete vyplnit pohodlně přes internet, na stejném místě můžete přihlásit i novorozence. Nebo můžete navštívit některou z našich poboček, kde vám naši pracovníci ochotně pomohou s vyplněním papírového formuláře pro přihlášení k OZP.
PŘIHLÁSIT SE K OZP!
PŘIHLÁŠKA NOVOROZENCE

Vítejte u nás!

Těšíme se, že vás brzo uvidíme v řadách klientů OZP!

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím