Vznik divize Morava při Oborové zdravotní pojišťovně

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) uskutečnila k 1.1.2012 organizační změnu, která výrazně zkvalitní komunikaci mezi pojišťovnou, jejími klienty a zejména smluvními partnery - poskytovateli zdravotní péče. Vznik divizí Čechy a Morava přibližuje zúčastněným stranám rychlejší a operativnější řešení všech záležitostí, které se ve vztahu k OZP vyskytnou, zejména v regionech Moravy - Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský a Jihomoravský kraj. Aktuálně se tato situace týká poskytovatelů zdravotní primární péče - tedy praktických lékařů, stomatologů a gynekologů, kteří se mohou se všemi svými problémy z oblasti smluvní i úhradové problematiky nově obracet na pracoviště divize Morava sídlící v Ostravě.

Adresa OZP - divize Morava - Přívozská 12, 701 61 Ostrava
(Adresa divize Morava je shodná se stávající adresou pobočky OZP v Ostravě)

Pracoviště divize Morava v Ostravě zabezpečuje ve své územní působnosti zejména koordinaci činnosti poboček a jejich řízení, realizuje zdravotní politiku OZP a zajišťuje zdravotní služby pro své klienty, realizuje smluvní a úhradovou strategii OZP, zabezpečuje poradenskou a konzultační činnost pro poskytovatele zdravotních služeb, vyřizuje agendy reklamací a stížností klientů i poskytovatelů zdravotních služeb a řadu dalších úkolů a činností.

Nezměněno zůstává i nadále zasílání vyúčtování zdravotní péče - doporučujeme a preferujeme elektronické vyúčtování cestou OZP ON-LINE, dávky pro smluvní partnery se sídlem na Moravě budou i nadále zpracovávány na pobočce OZP v Brně - adresa: Příkop 4, 604 35 Brno.

V případě jakýchkoliv problémů se na nás neváhejte obrátit. Zaměstnanci zdravotního odboru divize Morava v Ostravě jsou Vám připraveni pomoci při řešení všech problémů.

 

Kontakty:

ředitelka divize Morava OZP
- MUDr. Pavla Kiovská, MBA, telefon: 596 603 153; e-mail: pavla.kiovska@ozp.cz

vedoucí zdravotního odboru DM OZP
- Ing. Antonín Dohnalík, MBA, telefon: 596 603 159; e-mail: antonin.dohnalik@ozp.cz

vedoucí týmu regulace a úhrad ambulantních ZZ, DM OZP
- Ing. Martina Škavraňoková, telefon: 596 603 156; e-mail: martina.skavranokova@ozp.cz

 

Adresa:

Oborová zdravotní pojišťovna
divize Morava
Přívozská 12
701 61 Ostrava

Neváhejte - pište a volejte. Jsme tady pro Vás!!!

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím