1. V Internet Exploreru klepněte na volbu "Nástroje" (ozubené kolo v pravém horním rohu) viz. následující obrázek.

  prehled001

 2. Otevře se menu, zde kepněte na volbu "Možnosti Internetu" viz. následující obrázek.

  prehled002

 3. Otevře se okno ve kterém kliknete na záložku "Zabezpečení" viz. následující obrázek.

  prehled003

 4. Na této záložce vypněte (odškrtněte) v dolní části zaškrtávátko u textu "Povolit chráněný režim (vyžaduje restartování aplikace Internet Explorer)" viz. následující obrázek.

  prehled004

 5. Zobrazí se varování "Při aktuálním nastavení zabezpečení bude váš počítač ohrožen" - potvrďte tlačítkem OK (po odeslání přehledu volbu můžete opět povolit) viz. následující obrázek.

  prehled005

 6. Klikněte na tlačítko "Použít" a následně "OK", a dále vypněte všechna okna Internet Exploreru (to proto, že je požadován restart aplikace viz. bod 4.)

  prehled006

 7. Můžete opět spustit Internet Explorer a jít na Portál OZP (bude se Vám zobrazovat varování viz. následující obrázek, zatím si ho nevšímejte a chráněný režim znovu nezapínejte), zde se přihlašte v pravém dolním rohu svým uživatelským jménem, heslem a následně zaslaným SMS kódem a pokračujte na volbu Přehled OSVČ 2011. Po odeslání přehledu se Vám zobrazí záznam v aplikaci "Schránka klienta", a pak už můžete "Chráněný režim" opět zapnout - postačí kliknout na tlačítko zapnout viz. poslední obrázek.

  prehled007a

  prehled007b