Každý krok pomáhá

Přijmi výzvu a pomáhej

Chůze je nejpřirozenější a nejzdravější lidský pohyb. Proto jsme se v OZP rozhodli, že Vaši snahu o zdravý životní styl podpoříme.
Jak to funguje?

Přijďte s námi oslavit vítěze dalšího kola charitativní soutěže Každý krok pomáhá a užít si den plný zdraví a zábavy.

Tentokrát se sejdeme 3. listopadu mezi 10.00 a 15.30 v OC Futurum Hradec Králové.
Na co se můžete těšit?

Choďte, protože pomůžete svému zdraví a budete se cítit lépe.

Stačí se zapojit do naší soutěže a pravidelně počítat kroky, které ujdete. Jejich celkový počet pak rozhodne, který z vybraných charitativních projektů dostane od OZP finanční podporu.

Zapojte se do hry a odměnou Vám bude dobrý pocit z pomoci nejpotřebnějším.

Registrovat
se do soutěže
Přihlásit se
na svůj účet

Jak soutěž funguje?

Stačí se registrovat, měřit své kroky a užívat si dobrého pocitu z pohybu a pomoci.

Kdo může hrát?

Zúčastnit hry se může každý, kdo má chuť na sobě něco změnit, a především pomoci ostatním. Stačí přihlásit se na těchto stránkách a každý měsíc s námi hrát.

Proč se zapojit?

Chůze je podle odborníků ideální pohybová aktivita. Čím častěji vyměníte jízdu autem nebo na eskalátorech za chůzi, tím dříve se budete cítit lépe. V naší hře si navíc můžete zadat svou výchozí váhu i další parametry a sledovat, jak vám chůze pomáhá shazovat nadbytečná kila a zlepšovat fyzickou kondici.

OZP každý měsíc vybere tři charitativní projekty. Po přihlášení do hry si vyberete jeden z nich, kterému přípisem svých kroků, respektive na kole najetých kilometrů nebo uplavané metry, přispějete, aby na konci měsíce získal finanční dar od zdravotní pojišťovny OZP.

Jak se zapojit?

Jednoduše. Kroky, respektive kilometry nebo metry, můžete počítat pomocí jakéhokoliv vlastního zařízení (krokoměru, chytrého telefonu, fitness náramku apod.), nebo si krokoměr můžete zdarma vyzvednout na kterékoliv pobočce OZP nebo Mobilní pobočce OZP. Naměřené údaje pak zapíšete do formuláře na těchto stránkách. Zde také můžete sledovat, jak jsou na tom ostatní, a který projekt má největší šanci vyhrát.

Co z toho budete mít vy?

V OZP věříme, že zdraví je to nejcennější, co člověk má. Proto vás chceme motivovat k pohybu bez toho, aniž bychom cíleně rozdávali dárky. Rozhodli jsme se, že svým pohybem naopak pomůžete vy – těm nejpotřebnějším, kterým osud nepřál.

Ale abychom přece jen vaši motivaci podpořili, na konci každého soutěžního kola pro vás v daném kraji připravíme jeho slavnostní zakončení, na kterém se budete moct setkat se zástupci charitativních projektů, zdarma využít nejrůznější prevenci a zároveň vybereme tři účastníky, kterým věnujeme dárek pro zdraví a pohodu. Pojištěnci OZP si účastí v soutěži mohou navíc navýšit příspěvky na prevenci, které OZP nabízí. Dárkem pro všechny soutěžící pak mohou být naše tipy na výlety v jednotlivých krajích.

Tak hurá do přírody a počítejte své kroky!

Registrovat
se do soutěže
Přihlásit se
na svůj účet

Objevte svět zdraví s OZP. Staňte se naším klientem a užívejte si výhod prevence a benefitů.

Více informací o OZP