Každý krok pomáhá

Přijmi výzvu a pomáhej

Chůze je nejpřirozenější a nejzdravější lidský pohyb. Proto jsme se v OZP rozhodli, že Vaši snahu o zdravý životní styl podpoříme.
Jak to funguje?

Soutěž o tablet

Pojištěnci OZP, kteří se do soutěže zaregistrují od 25. 2. – 21.3., jsou automaticky zařazeni do soutěže o tablet.

Více informací a podrobná pravidla

Do soutěže budou automaticky zařazeni pouze pojištěnci OZP, kteří:

  • se do soutěže Každý krok pomáhá zaregistrují v období od 25.2.-21.3.2018 (platí pouze pro nově registrované soutěžící)
  • při registraci uvedou číslo EHIC (číslo uvedené na kartičce pojištěnce)
  • zapíšou v tomto období alespoň 1x své nachozené kroky

Výhercem tabletu se stane ten, kdo se zaregistruje jako 207. v pořadí.

Výherce budeme kontaktovat ohledně předání výhry. Výherce oficiálně vyhlásíme v sobotu 24.3.2018 v Galerii Harfa v rámci slavnostního zakončení 1. ročníku soutěže Každý krok pomáhá a jeho jméno zveřejníme taktéž na facebooku OZP.
Registrovat
se do soutěže

Choďte, protože pomůžete svému zdraví a budete se cítit lépe.

Stačí se zapojit do naší soutěže a pravidelně počítat kroky, které ujdete. Jejich celkový počet pak rozhodne, který z vybraných charitativních projektů dostane od OZP finanční podporu.

Zapojte se do hry a odměnou Vám bude dobrý pocit z pomoci nejpotřebnějším.

Registrovat
se do soutěže
Přihlásit se
na svůj účet

Jak soutěž funguje?

Stačí se registrovat, měřit své kroky a užívat si dobrého pocitu z pohybu a pomoci.

Kdo může hrát?

Zúčastnit hry se může každý, kdo má chuť na sobě něco změnit, a především pomoci ostatním. Stačí přihlásit se na těchto stránkách a každý měsíc s námi hrát.

Akce začíná 5.2.2017 v 9:00

Proč se zapojit?

Chůze je podle odborníků ideální pohybová aktivita. Čím častěji vyměníte jízdu autem nebo na eskalátorech za chůzi, tím dříve se budete cítit lépe. Navíc si v naší hře můžete zadat svou výchozí váhu i další parametry a pak sledovat, jak Vám chůze pomáhá shazovat nadbytečná kila a zlepšovat fyzickou kondici.

OZP každý měsíc vybere čtyři charitativní projekty. Po přihlášení do hry budete automaticky zařazeni do jednoho z nich a svými kroky přispějete, aby právě Váš projekt získal na konci měsíce finanční dar od zdravotní pojišťovny OZP.

Jak se zapojit?

Jednoduše. Kroky si můžete počítat pomocí jakéhokoliv vlastního zařízení (krokoměru, chytrého telefonu, fitness náramku apod.), nebo si krokoměr můžete zdarma vyzvednout na kterékoliv pobočce OZP nebo mobilní pobočce OZP. Naměřené údaje pak zapíšete do formuláře na těchto stránkách. Zde také můžete sledovat, jak jsou na tom ostatní, a který projekt má šanci vyhrát.

Co z toho budete mít vy?

V OZP věříme, že zdraví je to nejcennější, co člověk má. Proto Vás chceme motivovat k pohybu bez toho, aniž bychom cíleně rozdávali dárky. Rozhodli jsme se, že svým pohybem naopak pomůžete Vy – těm nejpotřebnějším, kterým osud nepřál.

Ale abychom přece jen Vaši motivaci podpořili, na konci každého měsíce vylosujeme tři účastníky, kterým věnujeme zajímavý a praktický dárek pro zdraví a pohodu. Dárkem pro všechny soutěžící pak mohou být naše tipy na výlety v jednotlivých krajích.

Tak hurá do přírody a počítejte své kroky!

Registrovat
se do soutěže
Přihlásit se
na svůj účet

Objevte svět zdraví s OZP. Staňte se naším klientem a užívejte si výhod prevence a benefitů.

Více informací o OZP