Benefity pro pojištěnce

V naší zdravotní pojišťovně si svých klientů vážíme. Záleží nám na jejich zdraví, odměňujeme tedy jejich snahu o zdravý životní styl. Čas svých klientů chceme šetřit a komunikaci se zdravotní pojišťovnou se jim pokoušíme co nejvíce zjednodušit. V různých oblastech také poskytujeme klientům zajímavé slevy a bonusy. Seznamte se zde s nejdůležitějšími benefity, které svým klientům nabízíme. Možná budete překvapeni, co všechno můžete od své zdravotní pojišťovny čekat!

 

Zdravotně preventivní programy

Zdravotně preventivní programy

Prevence je vždy na prvním místě. Díky kvalitním prventivním vyšetřením můžete zachytit nástup nebezpečných chorob včas a výrazně tak zvýšit šanci na uzdravení.
VÍCE

Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Chceme šetřit nejen vaše peníze, ale i váš čas a přírodu, a proto u nás můžete čerpat širokou škálu příspěvků elektronickou formou prostřednictvím VITAKARTY.
VÍCE

Kupony 2019

Kupony 2019

Pro všechny naše pojištěnce jsme připravili novou formu benefitů - Kupony na prevenci. Čerpat je můžete bez ohledu na to, zda máte nebo nemáte VITAKARTU, jejich čerpání také nemá vliv na stav kreditů.
VÍCE

Další příspěvky

Další příspěvky

Kromě zdravotně preventivních programů, možnosti čerpání kreditů ve VITAKARTĚ a kuponů můžete čerpat příspěvky i v dalších programech, soustředěných na specifické cílové skupiny. Patří sem programy:

 

Program slev a výhod PRO-FIT s OZP

Program slev a výhod PRO-FIT s OZP

Zdravý životní styl svých klientů podporujeme i prostřednictvím programu slev a výhod u našich smluvních partnerů. Být u OZP se vyplatí - můžete čerpat slevy v lékárnách, fitcentrech, cestovních kancelářích a na mnohých dalších místech.
VÍCE

Cestovní pojištění Vitalitas

Cestovní pojištění Vitalitas

Zapomněli jste na cestovní pojištění? Nevadí, cestovní pojištění Vitalitas můžete objednat i v předvečer cesty, rozhoduje totiž datum odeslání platby z banky. A jako klient OZP máte ještě 50% slevu na léčebné výlohy!
VÍCE

Dětské úrazové pojištění Vitalitas

Dětské úrazové pojištění Vitalitas

Pořiďte svému miminku úrazové pojištění, pro jistotu, ještě než se poprvé samo rozeběhne. Máme pro vás úrazové pojištění novorozenců zcela zdarma a pojištění větších dětí jen o trochu dráž!
VÍCE

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím