Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Ke každému klientovi přistupujeme skutečně individuálně. Chceme, aby mohl sám čerpat slevy v preventivních programech, a to v oblasti, která mu připadá zajímavá, a to jednoduchou formou pomocí webové či mobilní aplikace. Proto nabízíme všem klientům OZP zdarma založení jejich online konta VITAKARTA a s tím i kreditní systém "Moje bonusy", díky kterému si sami rozhodnou jaký příspěvek a na co chtějí čerpat.

V roce 2018 získalo více než 87 000 našich klientů ve VITAKARTĚ průměrný příspěvek přesahující částku 600 Kč! Nejoblíbenější programy, jakými byly např. Očkování proti klíšťové encefalitidě, Dentální hygiena, Plavání či příspěvky na Letní tábory, školky a ozdravné pobyty umožnily našim klientům získat příspěvky dosahující běžně částek okolo 1000 Kč, výjimkou nebyly příspěvky dosahující 2000-3000 Kč. V roce 2019 pro Vás máme připravené další štědré příspěvky, které odmění ještě více našich klientů.

Víte, že ve VITAKARTĚ každý šestý klient získá příspěvek 1000 Kč a vyšší?

Systém příspěvků "Moje bonusy" funguje v elektronické aplikaci VITAKARTA. Ta je k dispozici ve webové verzi i jako mobilní aplikace pro Android i iOS. Měnou v systému jsou tzv. kredity, které můžete v různém kurzu proměnit za konkrétní příspěvky. Podobně jako v internetovém obchodě máte ve své VITAKARTĚ možnost sledovat:

  • kolik kreditů už ve VITAKARTĚ máte
  • jak můžete své kredity získat
  • programy, na které lze kredity využívat
  • kurz, v jakém se kredity přepočítávají
  • konkrétní výše příspěvku v Kč dle stavu vašich kreditů

Všechny možnosti lze detailně prohlížet. Dokonce vám i radíme, co byste měli podniknout, abyste dosáhli na program, na který vám zatím kredity nestačí!

VITAKARTA přispívá prakticky na většinu očkování nehrazených z veřejného zdravotního pojištění, na plavání, na programy pro maminky a těhotné, na fitness, vitamíny, brýle, rovnátka, antikoncepci a mnoho dalších programů.

Seznam všech benefitů, ne které můžete čerpat kredity, najdete zde.

Kam dále?

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím