Program slev a výhod PRO-FIT s OZP

V rámci snahy o co největší podporu zdravého života a zdravotní prevence byl vytvořen program slev a výhod PRO-FIT určený pouze klientům OZP. Program klientům poskytuje možnost využívat slev a dalších výhod u vybraných smluvních partnerů.

VITASHOP OZP   Využijte nabídku nového VITASHOPU OZP, kde vám vždy nabízíme nějaký jedinečný dárek a navíc vám tento dárek doručíme zcela ZDARMA!. Ve VITASHOPU najdete nabídku slev a výhod všech našich smluvních partnerů v přehledné a atraktivní podobě. Neváhejte a vstupte do VITASHOPU!

Seznam smluvních partnerů

Vyberte si ze seznamu smluvních partnerů a zjistěte, jaké výhody vám klientství u OZP v programu PRO-FIT s OZP přináší:

Vigan Vigan Vigan Zámecké Lázně Smarty KYSLÍK PRO ŽIVOT Nakladatelství SVOJTKA&CO Hot Yoga 42 Kvalitní doplňky stravy Nábytek na rozcestí Dentální hygiena v ordinacích FLORADENT EVINESS - doplňky stravy a sportovní oblečení TOPNATUR - Zdraví z přírody Baby club KENNY Arowana Resort Tecum - Rehabilitační studio Petřiny, Praha 6 Vydavatelství Burda Praha Osobní trenér Jakub Jeřábek SportFotbal aloecosmetics.cz TEREZIA COMPANY - Zdraví prospěšné houby a rostliny Polámaný mraveneček Zdravotnické potřeby - Arthrocentrum DELSO INTERIÉRY Nutriční poradna Léčebné lázně Jáchymov WeFood nutrition s.r.o. Fitness Violeta Markmed Grada Babysense CENTRUM PREVENCE AriesMEDIshop.cz - zdravotnické potřeby ELANATURA s.r.o. Solná jeskyně při Poliklinice Zahradní Město Nestátní zdravotnické zařízení ReFit Clinic s.r.o. Studio Světélko - slabozrací a nevidomí maséři Františkolázeňská léčebná kúra Bonus Společnost Sportovní mateřská škola Človíček provozuje soukromou mateřskou školu se zaměřením na sport a zdravý životní styl Pro pojištěnce zdravotní pojišťovny OZP poskytuje cestovní kancelář Kovotour plus slevu ve výši 500 Kč na osobu. Green Swan pharmaceuticals, a.s. Salón krásy a zdraví U Štěpánky Studio pro ženy, s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, kde lze využít množství kurzů, cvičení, služeb a péče pro ženy všech věkových kategorií. Lázně Mšené - Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy. Kancelářské zdravotní židle forergo Trénink mozku a paměti efektivně | Mentem.cz MommyTime - plavání, cvičení, vše pro těhotné Salon zdraví ADEVELA Fitkouč, s.r.o. Plavecká škola Plaváček NutriStar Dermitage superpotraviny-naturalis.cz Cestovní kancelář HOŠKA TOUR Sportovní areál Golf Park LHOTKA Alžbětiny Lázně a.s. Concept - spotřebiče pro skutečný život Diochi spol. s r.o. PhDr. Jiřina Sofie Hloušková - Psychoterapie a poradenství www.chytravlozka.cz Společnost AquaDream, a.s. poskytuje pojištěncům OZP 10% slevu ze vstupného na plavání.

Pravidla programu

Přečtěte si přesné aktuální znění pravidel programu slev a výhod PRO-FIT.

Členství v programu

Máte zájem o členství v programu PRO-FIT s OZP?

Kontaktujte prosím oddělení rozvoje a marketingu OZP (e-mail: profit@ozp.cz).