RESPILON Group

RESPILON Group

RESPILON Group se zabývá vývojem, výrobou a prodejem výrobků z nanovláken, které díky své výjimečné filtrační schopnosti chrání lidské zdraví před vzduchem přenosnými infekčními chorobami, alergeny i znečištěným ovzduším. Více informací: www.respilon.cz.

Pomáhat lidem svobodně dýchat čistý vzduch vnímáme jako své poslání. Naše výrobky jsou proto určeny pro kohokoliv, kdo chce sebe a své blízké bránit před nebezpečnými částicemi a mikroorganismy. Mezi naše nejčastější zákazníky patří:

  • alergici a astmatici
  • osoby s oslabenou imunitou
  • rodiny s malými dětmi
  • lidé žijící ve znečištěných oblastech
  • děti a senioři
  • těhotné ženy

 

Nanovlákenná rouška ReSpimask®
Ústenka zachytí viry a bakterie, ale také roztoče, plísně, smogové a prachové částice i pyly. Díky nanovlákennému filtru zadrží i nejmenší částice, aniž by musela být napuštěna chemikáliemi či stříbrem. Struktura membrány přináší maximální ochranu při výtečné prodyšnosti. Účinnost ReSpimask® umocňuje unikátní tvarování a adhezivní proužek, který zajišťuje dokonalou přilnavost. K dispozici jsou velikosti pro dospělé i děti od 2,5 let věku.

Původní cena za balíček 10 kusů: 390 Kč
Sleva pro klienty OZP: 15 %
Cena po slevě: 330 Kč (poštovné ZDARMA)
Slevový kód: OZP2018
Kde slevu uplatnit: www.respilon.cz/koupit

RESPILON Group

Protismogový šátek RESPILON® Antismog Scarf
Chcete být chráněni proti smogu, alergenům a infekcím, a přitom vypadat stylově? Pak sáhněte po šátku RESPILON®, který využívá stejné technologie jako ústenky ReSpimask®. Šátek zaručuje výjimečnou ochranu dýchacích cest během smogové situace, epidemie chřipky a pylové sezóny - zachytí totiž 99,9 % nebezpečných částic a mikroorganismů. Nastavitelný nosní klip zaručuje, že veškerý vdechovaný vzduch proudí skrz nanovlákennou membránu. K dispozici jsou čtyři velikosti.

Původní cena za kus: 495 Kč
Sleva pro klienty OZP: 15 %
Cena po slevě: 420 Kč (poštovné ZDARMA)
Slevový kód: OZP2018
Kde slevu uplatnit: www.respilon.cz/koupit

RESPILON Group

Membrána do oken RESPILON AIR®
Nanovlákenná membrána do oken a dveří přináší novou úroveň ochrany domova. Zapomeňte na sítě, které zastaví přinejlepším hmyz. RESPILON AIR® zachytí i smog, pylové částice, prach, mikroorganismy a dešťovou vodu. Navíc do interiéru nevpustí plísňové alergeny, které způsobují nepříjemná onemocnění. Díky membráně se v domácnosti usazuje také mnohem méně prachu, takže není třeba uklízet tak často. Membrána se instaluje do rámu prostřednictvím partnerské servisní společnosti.

Sleva pro klienty OZP: 15 %
(Cena membrány a její instalace se liší podle typu a velikosti okna. Sleva vám bude odečtena po kalkulaci na základě vaší objednávky.)
Slevový kód: OZP2018
Kde slevu uplatnit: www.respilon.cz/koupit

RESPILON Group
Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím