Babysense

Babysense

Vážení klienti OZP, ve spolupráci s Vaší zdravotní pojišťovnou jsme pro Vás připravili výhodnou nabídku výrobků Babysense. Slevu ve výši 20% na všechno zboží a dárek v podobě pedagogicko-instruktážního DVD První pomoc dětem získáte zadáním slevového kódu: "OZP207". Zboží můžete vybírat na www.easy4u.cz.

Babysense

První pomoc dětem
Dětská doba je plná objevování a zkoumání. Při svých hrách a výpravách děti napodobují svět dospělých, vytvářejí iluzi tohoto světa, ve kterém pak prožívají rozličné dobrodružství. Ale nástrahy a útrapy tohoto světa nejsou jen iluzí. Jsou reálnou hrozbou pro děti a jejich bezpečí. Přitom stačí osvojit si základy prevence a první pomoci, tak abychom mohli našim nejmenším účinně pomoci před příjezdem školeného zdravotnického personálu.

První pomoc není věc, kterou by byl člověk schopný aplikovat bez tréninku. Tento film tak není vaší bránou ke zvládnutí záchrany života. Ale ukáže vám cesty jak svým dětem účinně pomoci. Proto ve chvíli kdy dojde ke kritické situaci už nebudou instrukce od operátora jen změť zvuků, ale něco o čem jste slyšeli, viděli a víte proč to děláte.

Tento pořad, je ojedinělou pomůckou pro všechny zodpovědné rodiče, prarodiče, kteří si chtějí osvojit pravidla poskytnutí první pomoci nejen svým vlastním dětem. Mějte prosím na paměti, že obecně známá pravidla první pomoci neplatí v plné míře pro první pomoc u novorozenců a dětí do 6ti let věku. Děti jsou to nejcennější, co ve svém životě máme. Naučme se je chránit, naučme se jim pomáhat.

Seznamte se a osvojte si pravidla první pomoci vašim dětem v situacích jako jsou:

SIDS - syndromu náhlého úmrtí Preventivní kroky jak se proti SIDS bránit.
Popáleniny, Dušení, Zlomeniny, Bezvědomí, Úrazy hlavy

Odbornou záštitu nad tímto edukativním pořadem převzal Prof. MUDr. Vladimír Mihál, CSc., přednosta Dětské kliniky FN a LF UP Olomouc.

Prof. MUDr. Vladimír Mihál, CSc.
přednosta Dětské kliniky FN a LF UP Olomouc, v roce 1980 získal I. atestaci z oboru pediatrie, v roce 1984 II. atestaci z oboru pediatrie. V roce 1998 získal specializační atestaci z oboru klinická onkologie, v roce 2000 byl inaugurován profesorem pediatrie. Podílí se na řadě vědeckých výzkumů a výchově doktorantů. Je členem řady odborných a profesních společností, České onkologické společnosti, České hematologické společnosti, České pediatrické společnosti a dalších. Je také předsedou redakční rady časopisu "Pediatrie pro praxi".

MUDr. Jan Přeček
Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Pracuje jako kardiolog na I.interní klinice kardiologické FN a LF UP v Olomouci. Působí v Centru pro výuku urgentní medicíny LF UP v Olomouci.

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím