B-air

B-air

Bair - funkční prádlo v Česku vymyšlené a v Česku vyrobené.
Je kombinací těch nejlepších materiálů. Přírodního produktu - bambusového vlákna, s úžasnými vlastnostmi regulovat tekutinu tak, jak to chce příroda, tzn. částečně jí v potřebném množství udržovat a nadbytek propouštět ven. A dále malého množství elastanového vlákna, které se nesnaží pot jakkoli usměrňovat, ale způsobí, že to přírodní prádlo k našemu tělu pěkně přilehne, tzn. bude 100 % plnit svoji funkci. Navíc má bambusové vlákno další příjemnou vlastnost, že i po totálním propocení a i opakovaném nošení nezasmrádne, nezadržuje v sobě totiž rozložené bakterie (samozřejmě, pokud nenecháte propocené prádlo pár dnů v igelitovém sáčku).
Jsme aktivní lidé, sportovci, motorkáři - kluci a holky, dámy a pánové. Prádlo navrhujeme a pečlivě zkoušíme v běžných i náročných podmínkách - my sami - na sobě. A nic, o čem nebudeme přesvědčení, nepustíme do světa.
Jdeme v souladu s přírodou. Nepleníme lesy, ani nezamořujeme ovzduší neekologickou výrobou. Bambus je nenáročná a běžná rostlina velmi snadno se reprodukující.
Materiály na naše výrobky prošly přísnou kontrolou státní zkušebny a odpovídají hygienickým normám EU.
Nepředstavují zdravotní rizika ani pro děti do 3 let, ani pro lidi s většinou kožních onemocnění.
Nezatěžujeme životní prostředí!
Obdivujeme, co příroda stvořila a jak promyšleně.
Proto Bair

Kupte jedno bambusové funkční tričko B-air a druhé dostanete zdarma. Stačí si na stránkách www.b-air.cz objednat vámi vybrané tričko a do poznámky připsat heslo OZP a druhé vybrané tričko (jeho přesný název a velikost).
Pro více informací nás můžete kontaktovat na info@b-air.cz nebo na telefonním čísle 774 422 042.

B-air
B-air B-air
B-air B-air
B-air B-air
Facebook
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím