Amaryllis Beauty Institut Jihlava

Amaryllis Beauty Institut Jihlava

Amaryllis Beauty Institut Jihlava

Nejmodernější lékařské přístroje , lékařská kosmetika nejlepších evropských výrobců, zkušenosti popředních lékařů v oboru, to vše pod vedením MUDr. Davida Pupaly a MUDr.Zlaty Takácsové!

Milé zájemkyně o zdravou krásu, zájemci o život v plné síle, vitalitě!

Toužíte po získání vysněných křivek a vyhlazení vrásek? Nově i v Jihlavě! Úspěšné, velmi žádané centrum estetické medicíny - AMARYLLIS BEAUTY INSTITUT.

Naším cílem je maximální péče o zdravou krásu a tělesnou pohodu našich klientů. Nabízíme kombinované přístrojové ošetření s cílem maximálního dosažení žádaného cíle.

Společná síla kvalifikovaného personálu, vědeckého know how, vysoce účinných kosmetických lékařských přípravků a prvotřídní zdravotnické techniky - to vše dává našim klientům pocit bezpečí, rozmazlující relaxace s ihned viditelným efektem.

Neinvazivní liposukce, lymfo-drenáž, facelifting, modelace kontur tváře, vypnutí pleti a spoustu dalších procedur pomocí špičkové zdravotnické techniky od světově uznávaného výrobce přístrojového vybavení pro estetická pracoviště všech úrovní - od společnosti BIOTEC ITALIA.

Veškerá ošetření pleti či těla provádíme vysoce účinnými exkluzivními kosmetiky RENLIVE a REJUVE.

Pro klienty OZP nabízíme slevu 10% na všechny nezlevněné služby a slevu 5% na naše produkty lékařské dermo kosmetiky.

Rádi Vás u nás uvidíme.
Rádi se o Vás postaráme.

Těšíme se na Vás,
MUDr. David Pupala a jeho odborný tým

Facebook
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím