Příspěvky na prevenci pro maminky a novorozence

Příspěvkové programy pro novorozence

Pro klienty OZP jsme připravili kreditní příspěvek na atraktivní programy pro těhotné i maminky novorozenců a na očkování novorozenců nad rámec veřejného zdravotního pojištění v průměrné výši okolo 900 Kč, maximálně však do výše až 5000 Kč. Dále nabízíme unikátní pojištění novorozenců do 1 roku zdarma.

S využitím VITAKARTY je čerpání příspěvků pro novorozence nejen snazší, ale také výhodnější.
Kredit na očkování novorozenců až do 1300 Kč

Kredit ve výši až 1300 Kč

Kredit až 1300 Kč na oblíbené programy pro těhotné a maminky novorozenců, včetně očkování novorozenců nehrazená z veřejného zdravotního pojištění (např. očkování proti meningokoku typu A, C; proti rotavirům a dalším). O příspěvek je možné požádat pomocí žádosti o čerpání, doporučujeme však využít VITAKARTU, se kterou je možné získat na tyto programy vyšší částku.
VÍCE

Úrazové pojištění novorozenců zdarma

Dětské úrazové pojištění Vitalitas

Pořiďte svému miminku úrazové pojištění, pro jistotu, ještě než se poprvé samo rozeběhne. Máme pro vás úrazové pojištění novorozenců zcela zdarma a pojištění větších dětí jen o trochu dráž!
VÍCE

STOP kouření

STOP kouření

Kouření, konkrétně závislost na tabáku, je lékařsky klasifikováno jako chronická nemoc. Jsme tedy rádi, když můžeme své klienty finančně podpořit v jejich cíli se této závislosti zbavit. Proto v rámci programu na odvykání kouření proplácíme klientům náklady až do výše 4000 Kč.
VÍCE

Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Elektronický systém příspěvků ve VITAKARTĚ umožňuje všem klientům OZP získávat finanční příspěvky za aktivity související se zdravým životním stylem. Svůj kreditní účet ve VITAKARTĚ můžete díky online přístupu přehledně spravovat nonstop. Příspěvky získávané pomocí VITAKARTY jsou dokonce vyšší než příspěvky zajištěné klasicky přes papírové formuláře!

Facebook
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím