Kupon na dentální hygienu až 2 000 Kč

Kupon na příspěvek na dentální hygienu ve výši až 2 000 Kč je možné uplatnit od 1. 9. do 30. 11. 2019, případně do vyčerpání finančního limitu programu. V tomto období přispíváme na daňové doklady (účtenky) na jméno s vyznačeným datem narození za dentální hygienu vydané od 1. 7. 2019. Kupon je jednorázový. Pokud tedy požádáte o příspěvek na dentální hygienu v částce nižší, než je hodnota kuponu, přispějeme jen do hodnoty vyznačené na účetním dokladu a zbylou částku do celkové hodnoty kupony již dočerpat nelze.

Je nutné pečovat o chrup

Příspěvek může získat pouze klientka či klient dodržující doporučené termíny preventivních kontrol u zubaře. Aby tedy bylo možné účtenku proplatit, musí klientka / klient doložit, že v období od 1. 7. 2018 již alespoň jednou absolvoval/a preventivní prohlídku či jiný stomatologický zákrok. Termín vaší poslední návštěvy u stomatologa v naprosté většině případů poznáme sami z výkazu proplácené péče. Pokud navštěvujete privátního, nesmluvního, zubaře, nebo jste u stomatologa byli teprve nedávno a váš zubař nám tak ještě nemusel vykázat vám poskytnutou péči, doložte prosím k žádosti svou poslední návštěvu stomatologa potvrzením od lékaře anebo účtenkou (fakturou) i za tuto návštěvu.

Uplatnění na přepážce i ve VITAKARTĚ

Kupony na prevenci můžete uplatnit osobně “tzv. na papíře“ na všech kontaktních místech OZP, anebo online prostřednictvím VITAKARTY na webu nebo v aplikaci v mobilu. Kupony se nezapočítávají do kreditů ve VITAKARTĚ. Ty tak můžete dál využívat na libovolné podporované preventivní aktivity. Nemůžeme však přispět na jednu a tu samou účtenku jak z kuponu, tak z VITAKARTY. Žádosti zaslané e-mailem nemůžeme z akceptovat.

Jak kupon na dentální hygienu uplatnit?

Nejprve se seznamte s Podmínkami čerpání preventivních programů OZP.

Kupon na příspěvek na dentální hygienu je možné využít na služby dentální hygieny. Nevztahuje se na stomatologické výkony ani na nákup zdravotnických prostředků jako například zubních kartáčků.

Kupon na příspěvek na dentální hygienu mohou využít všichni pojištěnci OZP.

U dětí, které ještě nedosáhly plnoletosti, vyplní žádost jejich zákonný zástupce.

Příspěvek na dentální hygienu činí až 2 000 Kč.

Kupon na příspěvek na dentální hygienu lze využít pouze jednorázově bez ohledu na výši účtenky.

Kupon na příspěvek na dentální hygienu nelze kombinovat s příspěvky ve VITAKARTĚ.

Uplatnit nelze účtenku, na kterou již byly čerpány kredity ve VITAKARTĚ, a zároveň účtenku uplatněnou na kupon na příspěvek nelze znovu uplatnit pro čerpání kreditů ve VITAKARTĚ.

Uplatněním kuponu na příspěvek na dentální hygienu nečerpáte své kredity ve VITAKARTĚ.

O příspěvek na dentální hygienu na níže uvedeném formuláři lze žádat od 1. 9. 2019 do 30. 11. 2019.

Příspěvek je možné získat na daňové doklady (účtenky) na jméno s datem narození, vystavené od 1. 7. 2019.

Proplacení účtenky je podmíněné podstoupeným stomatologickým výkonem (preventivní prohlídka u stomatologa či jiný stomatologický výkon) v období od 1. 7. 2018. Pokud není daný stomatologický výkon zaznamenaný v přehledu vykázané péče poskytovatelem vůči OZP nebo ve VITAKARTĚ v sekci Zdraví – Přehled uhrazené péče, je nutné doložení potvrzení o absolvované preventivní prohlídce či stomatologickém výkonu.

Kupon na příspěvek na dentální hygienu lze uplatnit osobně na všech kontaktních místech OZP, nebo online prostřednictvím VITAKARTY. E-mailové žádosti nelze akceptovat.

Dokumenty ke stažení

ve formátu PDF

Žádost o čerpání příspěvku na dentální hygienu
Dokument PDF | 83 kB

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím