Příspěvky na prevenci pro dospělé

Příspěvkové programy pro dospělé

Dospělým klientům OZP poskytujeme příspěvky ve formě kreditu na očkování v rámci VITAKARTY a dále v programu STOP kouření proplácíme náklady spojené s odvykací léčbou až do výše 4000 Kč. Speciální program pro onkologicky nemocné pacienty poskytuje příspěvky až do 3000 Kč pro pomoc při návratu do aktivního života.

Kredit na očkování až do 300 Kč

Kredit na očkování

Na očkování poskytujeme kredit až ve výši 300 Kč. Doporučujeme žádat o příspěvek prostřednictvím programu VITAKARTA, se kterou je možné získat na očkování mnohem vyšší částku až do výše plné úhrady očkování včetně aplikace.
VÍCE

STOP kouření

STOP kouření

Kouření, konkrétně závislost na tabáku, je lékařsky klasifikováno jako chronická nemoc. Jsme tedy rádi, když můžeme své klienty finančně podpořit v jejich cíli se této závislosti zbavit. Proto v rámci programu na odvykání kouření proplácíme klientům náklady až do výše 4000 Kč.
VÍCE

Příspěvky pro onkologicky nemocné

Příspěvky pro onkologicky nemocné

Program pomáhá onkologicky nemocným pojištěncům, kteří absolvovali náročnou zdravotní péči, v návratu do aktivního života. Kredit 3000 Kč lze využít na paruky, epitézy, nebo náklady na lymfodrenáže.
VÍCE

Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Elektronický systém příspěvků ve VITAKARTĚ umožňuje všem klientům OZP získávat finanční příspěvky za aktivity související se zdravým životním stylem. Svůj kreditní účet ve VITAKARTĚ můžete díky online přístupu přehledně spravovat nonstop. Příspěvky získávané pomocí VITAKARTY jsou dokonce vyšší než příspěvky zajištěné klasicky přes papírové formuláře!

Bezplatné preventivní programy

Kromě příspěvkových programů poskytujeme klientům OZP rovněž bezplatná preventivní vyšetření, díky nimž lze celou řadu závažných onemocnění odhalit v raném stadiu a zabránit tak zbytečným trvalým následkům.

STOP rakovině prsu

STOP rakovině prsu

Zachytí-li se zhoubný nádor prsu včas, existuje až 95% pravděpodobnost vyléčení. Proto poskytujeme klientkám OZP vyšetření prsu na mamografu zcela zdarma. Mamograf může odhalit nádor i v době, kdy žena ještě nepociťuje žádné potíže.
VÍCE

STOP rakovině kůže

STOP rakovině kůže

Program STOP rakovině kůže je určen klientům OZP bez věkového omezení. Jedná se o screeningové vyšetření maligního melanomu, kterým lze diagnostikovat až 90% všech maligních melanomů v počáteční fázi onemocnění. Vyšetření klientům OZP plně hradíme.
VÍCE

STOP infarktu

STOP infarktu

Ischemická choroba srdeční, cévní mozková příhoda a diabetes mellitus jsou vůbec nejčastější příčinou pracovní neschopnosti i úmrtí. Jejich prevence spočívá v minimalizaci ovlivnitelných rizikových faktorů. Vyšetření, která jsou pro klienty OZP zdarma, jsou nově rozšířena i pro klienty od 30 let věku.
VÍCE

STOP rakovině ledvin a nádorů břišních orgánů

STOP rakovině ledvin a nádorů břišních orgánů

Ačkoliv je Česká republika je na prvním místě v počtu výskytů nádorů ledvin, neexistuje screening těchto nádorů hrazený z veřejného zdravotního pojištění. Rozhodli jsme se tento nedostatek pokrýt a poskytujeme svým klientům od 50 let vyšetření břicha ultrazvukem zcela zdarma.
VÍCE

STOP osteoporóze

STOP osteoporóze

Osteoporóza, která postihuje zejména seniory, se projevuje úbytkem kostní tkáně a vede k vyššímu riziku zlomenin. U většiny pacientů je způsobena faktory životního stylu. Klientům OZP nabízíme zcela zdarma preventivní vyšetření, a tedy možnost předejít závažným budoucím komplikacím.
VÍCE

STOP rakovině prostaty

STOP rakovině prostaty

Rakovina prostaty patří u mužů mezi nejčastější. Včasné zjištění může zabránit metastázování do dalších orgánů. Nabízíme proto klientům OZP zcela zdarma preventivní vyšetření na tento druh karcinomu.
VÍCE

STOP rakovině dutiny ústní

STOP rakovině dutiny ústní

Jedná se o velmi častou formu rakoviny, nádorová onemocnění ústní dutiny tvoří asi pětinu všech nádorů v těle. Rakovina úst postihuje dvakrát častěji muže než ženy. Nejvíce ohrožené jsou osoby od 25 let, které kouří a pijí tvrdý alkohol.
VÍCE

Facebook
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím