Kredit ve výši až 1300 Kč

Nabízíme kredit na atraktivní programy pro maminky a těhotné, včetně očkování nehrazených z veřejného zdravotního systému (např. očkování proti meningokoku typu A, C; proti rotavirům a dalším).

Využijte příspěvky ve VITAKARTĚ!

Elektronický systém příspěvků ve VITAKARTĚ je nejlepší způsob, jakým v OZP čerpat příspěvky. Prostřednictvím VITAKARTY můžete získat vyšší příspěvky nejen u očkování, ale u všech příspěvkových programů OZP! V letošním roce nejvyšší částka příspěvku z VITAKARTY dosáhla již 9 095 Kč. A nezapomeňte: peníze od nás dostanete vždy rekordně rychle!

Jak čerpat kredit na očkování?

 1. Nejprve se seznamte s Podmínkami čerpání preventivních programů OZP.
 2. Jste-li zaregistrováni ve VITAKARTĚ, nepoužívejte papírové formuláře, nýbrž příspěvky ve své VITAKARTĚ.
 3. Nemáte-li ovšem přístup do VITAKARTY, lze tento kredit čerpat prostřednictvím formuláře Žádosti o čerpání kreditu pro maminky/těhotné a novorozence (ke stažení níže).
 4. Kredit ve VITAKARTĚ není v tomto ohledu nijak omezen níže uvedenými podmínkami.
 5. Kredit na papírovém formuláři je určen pro klientky, kterým se v roce 2019 narodí/narodilo miminko a před porodem byly pojištěné u OZP.
 6. Kredit je určen pro pojištěnce OZP narozené v roce 2019 a ve 4. čtvrtletí 2018, kteří doposud nečerpali příspěvek pro maminky a novorozence poskytovaný OZP v roce 2018.
 7. Za novorozence považujeme pojištěnce ve věku do dovršení jednoho roku věku.
 8. Základní kredit činí 1000 Kč; tento kredit si může každá maminka navýšit při splnění podmínek uvedených ve formuláři žádosti až na maximální výši 1300 Kč.
 9. Výše kreditu na očkování záleží na pojištění dítěte a jeho rodičů u OZP; pokud se nepojištěný otec rozhodne přihlásit do OZP, bude pro výši kreditu akceptována i řádně vyplněná a platná přihláška pojištěnce doručená do OZP, a to nejpozději do 30.9.2019.
 10. Kredit lze čerpat jednorázově.
 11. O kredit lze žádat do 31.12.2019.
 12. Nezbytné doklady je nutné doručit nejpozději do 31.12.2019 na adresu sídla OZP, oddělení zdravotních programů, Roškotova 1225/1, 140 21 Praha 4.
 13. Tento kredit nelze kombinovat s kredity pro děti a mládež a dospělé a seniory. Zároveň ho nelze čerpat s identickými příspěvky ve VITAKARTĚ.

Dokumenty ke stažení

ve formátu PDF

Žádost o čerpání kreditu pro maminky/těhotné a novorozence
Dokument PDF | 153 kB

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím