Kupony na preventivní vyšetření nádorových a civilizačních onemocnění

Příspěvek lze čerpat na následující preventivní vyšetření:
  • Preventivní vyšetření prsu - příspěvek na preventivní mamografické nebo ultrazvukové vyšetření pro ženy ve věku 40-44 let, možnost využití: 1x za 2 roky.

  • Prevence karcinomu prostaty - příspěvek na preventivní ultrazvukové a laboratorní vyšetření pro muže ve věku od 40 let, možnost využití: 1x za rok.

  • Preventivní vyšetření pigmentových nádorových změn kůže - příspěvek na preventivní vyšetření digitálním či ručním dermatoskopem pro ženy, muže i děti bez věkového omezení, možnost využití: 1x za rok.

  • Prevence nádorů břišních orgánů a ledvin - příspěvek na preventivní ultrazvukové vyšetření břicha pro ženy i muže ve věku nad 50 let, možnost využití: 1x za 2 roky.

  • Prevence kardiovaskulárních onemocnění - příspěvek na preventivní EKG a laboratorní vyšetření pro ženy i muže ve věku 30-55 let, možnost využití: 1x za rok.

  • Prevence onemocnění osteoporózy - příspěvek na preventivní celotělové vyšetření kostním denzitometrem pro ženy i muže ve věku nad 50 let, možnost využití: 1x za 2 roky.

  • Stop rakovině dutiny ústní - příspěvek na preventivní vyšetření přístrojem VELscope pro ženy i muže ve věku nad 25 let, možnost využití: 1x za 2 roky.

Platnost kuponů je od 1. 8. 2020 do vyčerpání finančního limitu programu pro daný rok. Akceptovány budou účtenky vydané v období od 1. 7. 2020.

Účtenka musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození a soupis provedených vyšetření. Účtenka bude proplacena v případě, že preventivní vyšetření nebylo v daném období vykázáno OZP přímo smluvním poskytovatelem.

Před čerpáním si prosím pečlivě přečtěte pravidla každého programu.

Žádost je možné uplatnit online prostřednictvím VITAKARTY na webu, nebo v aplikaci v mobilu (sekce Moje bonusy/KUPONY), či osobně "tzv. na papíře" na všech kontaktních místech OZP (potřebujete vyplněný formulář a originální účtenky). Žádosti zaslané e-mailem nemůžeme akceptovat.
Formulář žádosti ke stažení zde .

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím