Benefity pro děti a mládež

Dětem a mládeži poskytujeme příspěvky ve formě kreditu v rámci VITAKARTY, příspěky prostřednictvím kuponů a pro specifické cílové sklupiny jsou určeny i další programy s příspěvky, např. ozdravné pobyty dětí v Chorvatsku, nebo příspěvek pro pacienty s nízkobílkovinnou dietou. Kompletní přehled všech příspěvků pro děti a mládež najdete níže.
Všichni pojištěnci pak mohou využívat výhodného cestovního pojištění a programu slev a výhod PRO-FIT.

Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Chceme šetřit nejen vaše peníze, ale i váš čas a přírodu, a proto u nás můžete čerpat širokou škálu příspěvků elektronickou formou prostřednictvím VITAKARTY.
VÍCE

Ozdravné pobyty

Ozdravné pobyty

Organizujeme ozdravné pobyty na chorvatském ostrově Dugi Otok v hotelovém komplexu LUKA. Pobyt je určen dětem s respiračním onemocněním, alergiemi, kožními problémy, ale i problémy s pohybovým aparátem.
VÍCE

STOP kouření

STOP kouření

Kouření, konkrétně závislost na tabáku, je lékařsky klasifikováno jako chronická nemoc. Jsme tedy rádi, když můžeme své klienty finančně podpořit v jejich úsilí se této závislosti zbavit ještě v mladém věku. Proto v rámci programu na odvykání kouření proplácíme klientům náklady až do výše 4000 Kč.
VÍCE

Příspěvky pro onkologicky nemocné

Příspěvky pro onkologicky nemocné

Program pomáhá onkologicky nemocným pojištěncům, kteří absolvovali náročnou zdravotní péči, v návratu do aktivního života. Kredit 3000 Kč lze využít na paruky, epitézy, nebo náklady na lymfodrenáže.
VÍCE

Příspěvek pro klienty s nízkobílkovinnou dietou

Příspěvek pro klienty s nízkobílkovinnou dietou

Program je zaměřený na podporu klientů OZP s nízkobílkovinnou dietou, tedy s dědičnou poruchou metabolismu, fenylketonurií.
VÍCE

Vyšetření spánkové apnoe

Vyšetření spánkové apnoe

Jako jediná zdravotní pojišťovna České republice máme uzavřenu smlouvu o poskytování zdravotních služeb s Centrem pro dýchání a spánek v Saském Švýcarsku, do kterého patří lůžkové oddělení v saském příhraničním městě Sebnitz a ambulance v blízkém Neustadt.
VÍCE