Vyhrajte s námi 10 000 Kč! (soutěž ukončena k 16.7.2015)

Soutěž byla ukončena 16. července 2015

 

OZP pozorně sleduje a kontroluje finanční toky, které zprostředkovává. Tyto peníze jste OZP poslali Vy a je dobré, když se čas od času podíváte, zda byly vynaloženy správně. Rozhodli jsme se, že tento zodpovědný přístup odměníme.

OZP dává šanci všem, kdo aktivně využívají aplikaci VITAKARTA ONLINE a zkontrolovali si Uhrazenou zdravotní péči, vyhrát poukaz v hodnotě 10 000 Kč, který mohou využít na nákup na MALL.CZ. Nejste-li klientem OZP, nevadí. Stačí se jednoduše přihlásit k OZP. Do několika dnů Vám přijde Průkaz budoucího pojištěnce OZP. Pak stačí přihlásit se na VITAKARTU ONLINE a můžete se přidat.

Princip je jednoduchý. Soutěž je určena jak pro klienty OZP, tak i pro Vás, kdo se rozhodnou přejít k OZP. Stačí vyplnit přihlášku, zřídit si VITAKARTU ONLINE a můžete vyhrát poukaz v hodnotě 10 000 Kč. A to vždy v úterý a ve čtvrtek až do poloviny července.

Soutěžit můžete také v mobilní aplikaci Soutěž OZP, která je ke stažení pro OS Android a Windows Phone (klikněte na ikony níže).
Na iOS (iPhone, iPad) nainstalujete aplikaci jako tzv. WebApp. V Safari otevřete stránku www.soutezozp.cz, stisknete tlačítko pro sdílení a pak zvolíte Přidat na plochu... a můžete se zapojit do soutěže.

Dokumenty ke stažení:

ve formátu PDF

Úplné znění pravidel soutěže
Dokument PDF | 121 kB

ve formátu PDF

Kompletní seznam výherců
Dokument PDF | 70 kB

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím