VITAKONTO vás odmění

Od ledna mohou všichni klienti OZP využít nový příspěvkový online systém VITAKONTO.

Chceme, aby každý náš klient mohl čerpat prevenci v oblasti, která mu připadá zajímavá a atraktivní, aby nebyl závislý na čerpání ostatních klientů a aby mohl sám rozhodovat o výši získaných kreditů, kterou mu nový systém nabízí.

Vše funguje v prostředí Vitakarty v uživatelsky dnes již dobře známém prostředí podobném internetovým obchodům. Na jedné straně vidíte, zač lze kredity získat, kolik jich už máte na svém kontu, na druhé straně vidíte katalog programů, které můžete využívat a na něž vám kredity stačí. Vše si můžete v případě zájmu prohlédnout do největších detailů, vše je pro vás maximálně přehledné. Dokonce vám poradíme, co byste měli podniknout, pokud chcete dosáhnout na program, na který vám právě kredity nestačí.

A protože je dobré dát na začátek alespoň symbolický vklad, tak pro vás VITAKONTO připravilo uvítání v podobě mimořádného počátečního kreditu pro každého majitele. Vyplatí se tedy své VITAKONTO sledovat, protože čas od času rozdáme kromě "běžných" kreditů také mimořádný příspěvek. Kredity jsou v úvodní fázi klientům připisovány průběžně, celý proces prvního připisování by měl být ukončen do 6. ledna.

Celý systém právě začíná, proto se nezlobte, pokud se vám nebude zdát dokonalý. Uvítáme vaše připomínky a náměty a společně s vámi budeme VITAKONTO zlepšovat tak, aby sloužilo co nejlépe a plnilo hlavní cíl: umožnit klientům OZP, aby byl jejich život opravdu zdravý.

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím