Otevíráme 16 nových expozitur

Na začátku letošního roku otevřeme bezmála dvě desítky nových kontaktních míst. První se připravují na start provozu už 3. února.

V prvních čtvrtletí 2020 otevřeme 16 nových expozitur. První budou v provozu už od 3. února. V každém kraji otevřeme nejméně jedno nové kontaktní místo. Kromě toho na jižní Moravě nás klienti najdou ve dvou nových lokalitách a ve Středočeském kraji budeme působit hned ve třech nových městech.

"Nové lokality jsme vybírali zejména podle dvou klíčů - chtěli jsme zachovat návaznost na předchozí pilotní projekt OZP Expres a zároveň jsme hledali nové lokality tam, kde máme velký počet klientů, ale nejbližší přepážka byla doposud poměrně daleko," vysvětluje Petr Mikita, ředitel pobočky Praha, který otevírání nových lokalit koordinoval.

Nové expozitury budou zpočátku fungovat v pilotním režimu, kdy klienti na místě vyřídí veškerou běžnou agendu, s komplikovanými požadavky bude ale prozatím třeba obrátit se na pobočku. Otevřeny budou v pondělí a ve středu od 9 do 17 hodin. "Postupně je budeme překlápět do plnohodnotného provozu, kde klient vyřídí vše, co potřebuje. Ohledně otevíracích hodin, uvidíme, jaká bude kde návštěvnost, a případně budeme provoz dolaďovat," dodává Mikita.

text

Kontaktní místa Oborové zdravotní pojišťovny se tak v prvním čtvrtletí 2020 rozšíří celkem do 40 lokalit. Mezi nově otevírané expozitury patří Jablonec nad Nisou, Náchod, Ústí nad Orlicí, Třebíč, Písek, Klatovy, Sokolov, Litoměřice, Mělník, Kladno, Kolín, Znojmo, Hodonín, Uherské Hradiště, Přerov, Frýdek-Místek