Volná místa v OZP

Lékárnice/lékárník

Společnost Vitapharma, s.r.o., která patří do skupiny OZP, přijme do své lékárny na adrese Praha 7, Tusarova 1152/36, lékárnici/lékárníka, a to i na částečný úvazek.
Nabízíme práci v příjemné, zavedené lékárně, dobré platové ohodnocení, firemní benefity, stravenky.
Nástup možný ihned.
Pracovní doba pondělí - pátek, 5 týdnů dovolené.
Podmínka: ukončení vysokoškolského vzdělání v oboru (farmaceutická fakulta).
V případě zájmu kontaktuje společnost Vitapharma, s.r.o., a to na telefonním čísle 603 934 552 nebo na emailu vitapharma@vitapharma.cz.

Vedoucí ekonomického odboru

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

  • vedoucí/ho ekonomického odboru

Náplň práce:

  • organizace a koordinace činností ekonomického odboru
  • zodpovědnost za kompletní účetní agendu v souladu s právními předpisy
  • zodpovědnost za dodržování zásad finanční kontroly a fungování vnitřního kontrolního systému
  • zodpovědnost za vedení agendy daně z přidané hodnoty a ostatních daní
  • tvorba metodiky účetních postupů
  • zodpovědnost za sestavení účetní závěrky
  • zajištění smluvních vztahů s peněžními ústavy
  • spolupráce s externím auditorem, daňovým poradcem a kontrolními orgány

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • orientaci v daňových zákonech
  • odborná praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost práce na PC na uživatelské úrovni
  • analytické a řídící schopnosti
  • manažerské a komunikační dovednosti
  • odpovědnost za kvalitní a včasné vyřizování agendy, samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou, odbornou a perspektivní práci v příjemném kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu (37,5 hod./týden)
  • 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké benefity
  • možnost dalšího vzdělávání

Nástup práce

Nástup dle dohody

Zaměstnanec na dohodu o provedení práce

  • zaměstnanec na dohodu o provedení práce do odboru kontroly plateb pojistného

  • administrativní činnosti spojené s agendou pojistného,
  • vyhledávání spisů, zakládání spisů do archivu
  • zpracování došlé pošty (editace v DMS a WOIS), odesílání pošty

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • dobrá znalost práce s PC
  • odpovědnost za kvalitní vyřizování agendy, samostatnost

Nabízíme:

  • příležitost zajímavé práce
  • místo výkonu práce Praha 4
  • práce na dohodu o provedení práce

Nástup možný ihned

Revizní lékař - pro centrálu v Praze

  • revizní lékař - pro centrálu v Praze 4, agendu regresů - náhrad nákladů hrazených služeb

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • Odbornost - výhodou úrazová chirurgie, traumatologie, anesteziologie (není podmínkou)
  • Odborná praxe ve zdravotnictví, výhodou revizní činnost
  • Základní orientace ve zdravotnické legislativě, dobrá znalost norem k revizní činnosti
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Odpovědnost za kvalitní vyřizování agendy, samostatnost

Nabízíme:

  • Zajímavou, odbornou a perspektivní práci v příjemném kolektivu týmu vymáhání náhrad škod za odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu, práce na zkrácený pracovní úvazek 0,5
  • 15 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, benefity
  • Dohodu na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pozice volná ihned