Volná místa v OZP

Vedoucí odboru právních agend plateb pojistného

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

  • vedoucí odboru právních agend plateb pojistného

Náplň práce:

  • organizace a koordinace činnosti odboru právních agend plateb pojistného,
  • vedení týmu exekučních řízení, týmu insolvencí, likvidací a pozůstalostních řízení a týmu vymáhání náhrad škod,
  • zodpovědnost za zajištění procesu vymáhání pohledávek z titulu pojistného, penále, pokut a náhrad škod,
  • zodpovědnost za rozvoj informačního systému OZP ve svěřené oblasti,
  • sledování legislativního procesu ve vztahu k nejčastěji aplikovaným právním předpisům,
  • zodpovědnost za zpracování stanovisek a návrhů k úpravám obecně závazných právních předpisů, zejména v oblasti veřejného zdravotního pojištění a přidělené agendy vymáhání pohledávek,
  • spolupráce s orgány státní správy, soudy, soudními exekutory, advokáty a insolvenčními správci,
  • zpracování a připomínkování vnitřních předpisů OZP ve vztahu k přidělené oblasti,
  • zajištění interních školení v rámci OZP.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání právního směru a minimálně 2 roky praxe,
  • znalost právních norem v oblasti veřejného zdravotního pojištění výhodou,
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti,
  • kvalitní písemný projev,
  • dobrá znalost práce s PC (Word, Excel),
  • zodpovědnost, samostatnost.

Nabízíme:

  • příležitost zajímavé práce v příjemném kolektivu za odpovídající finanční ohodnocení, zahrnující řadu zaměstnaneckých benefitů,
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod. týdně, 5 týdnů dovolené,
  • místo výkonu práce Praha.

Nástup práce

Dohodou

Zaměstnanec na dohodu o provedení práce

  • zaměstnanec na dohodu o provedení práce do odboru kontroly plateb pojistného

  • administrativní činnosti spojené s agendou pojistného,
  • vyhledávání spisů, zakládání spisů do archivu
  • zpracování došlé pošty (editace v DMS a WOIS), odesílání pošty

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • dobrá znalost práce s PC
  • odpovědnost za kvalitní vyřizování agendy, samostatnost

Nabízíme:

  • příležitost zajímavé práce
  • místo výkonu práce Praha 4
  • práce na dohodu o provedení práce

Nástup možný ihned

Lékárnice / lékárník

Společnost Vitapharma, s.r.o., která patří do skupiny OZP, přijme do své lékárny na adrese Praha 7, Tusarova 1152/36, lékárnici / lékárníka, a to i na částečný úvazek.
Nabízíme práci v příjemné, zavedené lékárně, dobré platové ohodnocení, firemní benefity, stravenky.
Nástup možný ihned.
Pracovní doba pondělí - pátek, 5 týdnů dovolené.
Podmínka: ukončení vysokoškolského vzdělání v oboru (farmaceutická fakulta).
V případě zájmu kontaktuje společnost Vitapharma, s.r.o., a to na telefonním čísle 603 934 552 nebo na emailu vitapharma@vitapharma.cz.