Volná místa v OZP

IT NADŠEN3C - GEEK ;-)

Baví tě svět IT a jsi zapálený/á pro nové trendy a IT vychytávky? Máš zkušenosti s novými moderními technologiemi a rád/a si tyto osvojuješ? Jsi obdařen/a pozitivní energií a patřičným entuziasmem pro realizaci zajímavých úkolů? Pokud ano, rádi Tě uvítáme v našem týmu!

Jsme Oborová Zdravotní Pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) a snažíme se být maximálně elektronickou pojišťovnou a průkopníkem nových technologií na trhu veřejného zdravotnictví. Hledáme proto do našeho pracovního kolektivu pohodového IT GEEKa, který nám s tímto úkolem dále pomůže.

Co tě tu čeká:

  • Účast na různých technologických konferencích s cílem inspirovat se a poznávat nové směry.
  • Zkoumání a studium nových technologických trendů a vychytávek, které bychom mohli využít.
  • Aplikace těchto změn do našich procesů, systémů a komunikačních platforem OZP.
  • Správa a rozvoj naší elektronické komunikační platformy VITAKARTA ONLINE.
  • Spolupráce na strategickém plánu rozvoje klíčových systémů.
  • Spolupráce s dodavateli IT řešení na realizaci nových změn.

Co požadujeme:

  • Měl/a bys být ideálně absolvent vysoké školy s praxí, s pořádnou dávkou nadšení a přehledem nových technologií.
  • Samostatnost a smysl pro týmovou práci by ti určitě neměl chybět.
  • Znalosti a zkušenosti s rozvojem portálových a mobilních aplikací jsou pro tuto práci nutností.

Co ti nabídneme:

  • Velmi zajímavou pracovní zkušenost a patřičnou volnost ve směru tvého působení,
  • přátelské prostředí s pružnou pracovní dobou 37,5 hod./týdně,
  • řadu nadstandardních benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120 Kč, příspěvek na penzijní a životní připojištění a mnoho dalších benefitů,
  • dlouhodobé vzdělávání a podporu osobního rozvoje,
  • účast na odborných konferencích.

Nástup do pracovního poměru

ihned

Životopis zasílejte:

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj strukturovaný životopis e-mailem na adresu eva.pisova@ozp.cz.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je OZP zpracovala a uschovala v personální databázi (pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice) po dobu nejvýše 1 roku. Poté budou Vaše osobní údaje skartovány.

Vedoucí vývoje core systémů a datových analýz

Máte zkušenosti s vedením vývojových teamů? Baví Vás leadership a práce s lidmi? Máte v sobě dostatek pozitivní energie a patřičného entuziasmu pro zdolávání náročných úkolů? Pokud ano, rádi Vás uvítáme v našem týmu!

Jsme Oborová Zdravotní Pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) a během následujících 3-4 let nahradíme stávající core systém společnosti. V průběhu tohoto času bude třeba se starat o stávající systémy, plnit standardní rozvojové požadavky a připravovat analýzy nových řešení. Stávající vedoucí přejde do role architekta pro nové řešení, proto hledáme do hlavního pracovního poměru vhodného kandidáta/ku na pozici:

  • Vedoucí vývoje core systémů a datových analýz

Náplň práce:

  • vedení a rozvoj teamu analytiků, programátorů a testerů,
  • řízení oblasti vývoje core systémů a datové analýzy + reporting,
  • koordinace rozvoje podpůrných aplikací,
  • jednání s interním zákazníkem a externími dodavateli,
  • plánování a kontrola výdajů finančních prostředků na údržbu a rozvoj systémů.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání,
  • proaktivní jednání a především pozitivní přístup k plnění úkolů,
  • samostatnost a smysl pro týmovou práci,
  • minimálně tříletou praxi na pozici vedoucí / teamleader v oblasti vývoje a analýzy IT systémů.

Nabízíme:

  • velmi zajímavou zkušenost při realizaci komplexní výměny core systému společnosti,
  • cílové odměny za plnění definovaných úkolů,
  • řadu nadstandardních benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120kč, příspěvek na penzijní a životní připojištění, flexipasy, 13. plat a mnoho dalších benefitů,
  • dlouhodobé vzdělávání a podporu osobního rozvoje.

Nástup práce

ihned

Revizní lékař

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

  • revizní lékař pro centrálu v Praze

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • Specializovanou způsobilost
  • Základní orientace ve zdravotnické legislativě
  • Znalost práce na PC
  • Komunikativnost, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Zajímavou, odbornou a perspektivní práci v příjemném kolektivu za odpovídající finanční ohodnocení,
  • Pružnou pracovní dobu, 37,5 hod./týdně, případně možnost práce na zkrácený pracovní úvazek, nebo na dohodu o pracovní činnosti,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, benefity.

Nástup je možný ihned.

Motivační dopis a životopis zasílejte:

Motivační dopis a životopis zasílejte na adresu:
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Ing. Daria Studená
Roškotova 1225/1
140 21 Praha 4
nebo
e-mailem na adresu daria.studena@ozp.cz.

Analytik

  • analytik, matematik, statistik

  • Plánování a výpočty vztahující se k výdajové části zdravotní pojišťovny
  • Zajišťování hromadného zpracování dat a následných statistických šetření
  • Vytváření pravidelných periodických sestav
  • Navrhování nových postupů při statistické analýze dat

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání (příp. student posledního ročníku magisterského studia) - matematika, statistika nebo podobné obory
  • Vysoká úroveň znalosti MS Excel
  • Znalost programování
  • Práce s databázemi
  • Analytické myšlení, iniciativa

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu, 37,5 hod./týdně, případně možnost práce na zkrácený pracovní úvazek,
  • Místo výkonu práce Praha

dle dohody

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj strukturovaný životopis e-mailem na adresu daria.studena@ozp.cz.