Volná místa v OZP

Senior IT Projektový Manažer

Baví tě práce projektového manažera? Máš zkušenosti s řízením náročných projektů z oblasti IT a businessu? Jsi obdařen/a pozitivní energií a patřičným entuziasmem pro zdolávání náročných úkolů? Pokud ano, rádi Tě uvítáme v našem týmu!

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví během následujících 4 let nahradí stávající core systém společnosti včetně integrace a testingu celého řešení. Hledáme proto do pracovního poměru vhodného kandidáta/ku na pozici:

  • Senior IT Projektový Manažer

Náplň práce:

  • E2E zodpovědnost za řízení celého IT projektu za stranu zadavatele,
  • nastavení harmonogramu, procesu a odpovědností projektu,
  • průběžná kontrola plnění odpovědností dodavatele,
  • sledování a průběžná úprava milníků celého projektu s důrazem na akceptační fáze,
  • alokace potřebných zdrojů v požadovaném čase,
  • řízení rizik a problémů projektu,
  • řízení změnových požadavků,
  • jednání s interním zákazníkem a externími dodavateli,
  • reportování o stavu projektu pro různé úrovně.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání,
  • proaktivní jednání a především pozitivní přístup k plnění úkolů,
  • samostatnost a smysl pro týmovou práci,
  • výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti,
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu,
  • minimálně pětiletou praxi na pozici PM,
  • praktickou zkušenost s některou z projektových metodik (PRINCE2, PMBOK),
  • certifikace není podmínkou.

Nabízíme:

  • Velmi zajímavou zkušenost realizace komplexní výměny core systému společnosti,
  • cílové odměny za plnění klíčových milníků projektu a za úspěšnou realizaci,
  • přátelské prostředí s pružnou pracovní dobou 37,5 hod./týdně,
  • řadu nadstandardních benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120kč, příspěvek na penzijní a životní připojištění a mnoho dalších benefitů,
  • dlouhodobé vzdělávání a podporu osobního rozvoje.

Nástup práce

ihned

Motivační dopis a životopis zasílejte:

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj strukturovaný životopis e-mailem na adresu eva.pisova@ozp.cz.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je OZP zpracovala a uschovala v personální databázi (pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice) po dobu nejvýše 1 roku. Poté budou Vaše osobní údaje skartovány.

Analytik

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

  • analytik, matematik, statistik

  • Plánování a výpočty vztahující se k výdajové části zdravotní pojišťovny
  • Zajišťování hromadného zpracování dat a následných statistických šetření
  • Vytváření pravidelných periodických sestav
  • Navrhování nových postupů při statistické analýze dat

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání (příp. student posledního ročníku magisterského studia) - matematika, statistika nebo podobné obory
  • Vysoká úroveň znalosti MS Excel
  • Práce s databázemi
  • Analytické myšlení, iniciativa

Nabízíme:

  • Zajímavou, odbornou a perspektivní práci v příjemném kolektivu za odpovídající finanční ohodnocení,
  • Pružnou pracovní dobu, 37,5 hod./týdně, případně možnost práce na zkrácený pracovní úvazek,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, benefity.
  • Místo výkonu práce Praha

dle dohody

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj strukturovaný životopis e-mailem na adresu daria.studena@ozp.cz.