Příspěvky na prevenci pro maminky a novorozence

Příspěvkové programy pro novorozence

Pro klienty OZP jsme připravili kreditní příspěvek na atraktivní programy pro těhotné i maminky novorozenců a na očkování novorozenců nad rámec veřejného zdravotního pojištění v průměrné výši okolo 900 Kč, maximálně však do výše až 5000 Kč. Dále nabízíme unikátní pojištění novorozenců do 1 roku zdarma.

S využitím VITAKONTA je čerpání příspěvků pro novorozence nejen snazší, ale také výhodnější.
Kredit na očkování novorozenců až do 1300 Kč

Kredit ve výši až 1300 Kč

Kredit až 1300 Kč na oblíbené programy pro těhotné a maminky novorozenců, včetně očkování novorozenců nehrazená z veřejného zdravotního pojištění (např. očkování proti meningokoku typu A, C; proti rotavirům a dalším). O příspěvek je možné požádat pomocí žádosti o čerpání, doporučujeme však využít VITAKONTO, se kterým je možné získat na tyto programy vyšší částku.
VÍCE

Úrazové pojištění novorozenců zdarma

Úrazové pojištění novorozenců zdarma

Naše partnerská pojišťovna Vitalitas nabízí klientům OZP unikátní možnost úrazového pojištění novorozenců po první rok života zcela zdarma. Pečujeme o své nejmenší klienty a toto pojištění uhradíme za vás!
VÍCE

STOP kouření

STOP kouření

Kouření, konkrétně závislost na tabáku, je lékařsky klasifikováno jako chronická nemoc. Jsme tedy rádi, když můžeme své klienty finančně podpořit v jejich cíli se této závislosti zbavit. Proto v rámci programu na odvykání kouření proplácíme klientům náklady až do výše 4000 Kč.
VÍCE

Využijte k čerpání příspěvků VITAKONTO!

Elektronický bonusový systém VITAKONTO je nejlepší způsob, jakým v OZP čerpat příspěvky. VITAKONTO je přístupné ve vaší VITAKARTĚ. Prostřednictvím VITAKONTA můžete získat vyšší příspěvky u všech příspěvkových programů OZP!

Facebook
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím