Příspěvky na prevenci pro děti a mládež

Příspěvkové programy pro děti a mládež

Nabízíme unikátní zlevněné Dětské úrazové pojištění všem prvňáčkům pojištěným u OZP.

Ozdravné pobyty v Chorvatsku

Ozdravné pobyty v Chorvatsku

Organizujeme ozdravné pobyty na chorvatském ostrově Dugi Otok v hotelovém komplexu LUKA. Pobyt je určen dětem s respiračním onemocněním, alergiemi, kožními problémy, ale i problémy s pohybovým aparátem.
VÍCE

Kredit na očkování až do 300 Kč

Kredit na očkování

Na očkování poskytujeme kredit až ve výši 300 Kč. Doporučujeme žádat o příspěvek prostřednictvím programu VITAKONTO, se kterým je možné získat na očkování mnohem vyšší částku až do výše plné úhrady očkování včetně aplikace.
VÍCE

Dětské úrazové pojištění

Dětské úrazové pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Vitalitas nabízíme všem prvňáčkům pojištěným u OZP Dětské úrazové pojištění s výraznou slevou.
VÍCE

STOP kouření

STOP kouření

Kouření, konkrétně závislost na tabáku, je lékařsky klasifikováno jako chronická nemoc. Jsme tedy rádi, když můžeme své klienty finančně podpořit v jejich úsilí se této závislosti zbavit ještě v mladém věku. Proto v rámci programu na odvykání kouření proplácíme klientům náklady až do výše 4000 Kč.
VÍCE

Využijte k čerpání příspěvků VITAKONTO!

Elektronický bonusový systém VITAKONTO je nejlepší způsob, jakým v OZP čerpat příspěvky. VITAKONTO je přístupné ve vaší VITAKARTĚ. Prostřednictvím VITAKONTA můžete získat vyšší příspěvky u všech příspěvkových programů OZP!

Bezplatné preventivní programy

Klientům OZP poskytujeme bezplatná preventivní vyšetření, díky nimž lze celou řadu závažných onemocnění odhalit v raném stadiu a zabránit tak zbytečným trvalým následkům.

STOP rakovině kůže

STOP rakovině kůže

Program STOP rakovině kůže je určen nejen dospělým, ale i dětem a mládeži. Jedná se o screeningové vyšetření maligního melanomu, kterým lze diagnostikovat až 90% všech maligních melanomů v počáteční fázi onemocnění. Vyšetření klientům OZP plně hradíme.
VÍCE

Facebook
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím